SPRZĘT

DOSTĘPNY RÓWNIEŻ DO WYPOŻYCZENIA

DJI Ronin 3-Axis

Gimbal ręczny RONIN to najnowocześniejszy 3-osiowy gimbal ręczny, który został zaprojektowany i wyprodukowany z myślą o profesjonalnych operatorach filmowych. Jego czujniki oraz mocne silniki i zaawansowane algorytmy dają niesamowitą przecyzję stabilizacji kamery.

DJI Inspire 1 PRO

Inspire 1 Pro to profesjonalna platforma do filmowania z powietrza. Kamera z sensorem mikro 4/3 została zaprojektowana specjalnie z myślą o fotografii powietrznej i może zapisywać video 4K w 30 klatkach i robić zdjęcia w 16-tu megapikselach w formacie DNG. Zenmuse X5 posiada opcje zmiany obiektywu.

DJI Mavic Pro

DJI Mavic Pro to najnowszy quadrocopter zaprojektowany z myślą o podróży. Nietuzinkowy design i doskonałe wymiary pozwolą zabrać go ze sobą gdziekolwiek zechcesz. Zaimponuje swoimi funkcjami i możliwościami nawet najbardziej doświadczonym pilotom.

Sony FS700R

Sony FS700 to kamera wideo NXCAM z wysokiej klasy przetwornikiem CMOS klasy Super 35 mm, trybem spowolnienia ruchu oraz systemem wymiennych obiektywów E-mount. Oferuje niezrównaną elastyczność i możliwość ekspresji twórczej.

Canon C100 Mark II

Canon EOS C100 Mark II – idealne rozwiązanie dla niezależnych operatorów – umożliwia spełnienie najśmielszych ambicji filmowych. Ta intuicyjna kamera oferuje jeszcze lepszą wydajność filmowania Cinema EOS oraz niezwykłą elastyczność podczas tworzenia.

Canon EOS 5D Mark III

Canon EOS 5D Mark III to pełnoklatkowa lustrzanka cyfrowa o rozdzielczości 22,3 MP z 61-punktowym autofokusem i możliwością rejestrowania 6 kl./s. Rejestruje wysokiej jakości filmy Full HD i zapewnia ręczną kontrolę nad wszystkimi parametrami.

Panasonic Lumix GH4

Panasonic Lumix GH4 to kolejna wersja najbardziej zaawansowanego bezlusterkowca firmy Panasonic w systemie Mikro 4/3. Wizualnie to praktycznie brat bliźniak GH3. Sercem aparatu jest 16-megapikselowa matryca Live MOS, która jest uzupełniana przez czterordzeniowy procesor Venus Engine.

Steadicam

Steadicam to system stabilizacji kamery, mechanicznie izolujący ruch kamery od operatora. Pozwala uzyskać bardzo płynne ujęcia, nawet, gdy operator porusza się szybko po nierównym podłożu. Przed każdym ujęciem Steadicam musi zostać odpowiednio wyważony i skonfigurowany.

Slidecamery

Pomagają przy wykonywaniu filmów i robieniu zdjęć. Umożliwiają one płynne przejścia pomiędzy kolejnymi ujęciami. Są one przydatne zwłaszcza wówczas, gdy kamera musi podążać za ruchem bohaterów nagrania. Mogą one pozostawać w określonej pozycji, lub wręcz przeciwnie- poruszać się w dowolnym kierunku.

Krany kamerowe

Posiadamy krany kamerowe od 6m do 12m. Wysięgniki tego typu służą do tworzenia płynnych ujęć filmowych, dynamicznych najazdów, profesjonalnych kadrów. Pozwalają na pełną kontrolę planu filmowego. Ujęcia powstają płynnie, zarówno w pionie, jak i poziomie.

Ploter solwentowy

Wielkoformatowe wydruki solwentowe to niezwykle wydajny, bardzo szybki sposób na tworzenie pełnokolorowych, fotorealistycznych grafik, plakatów, banerów itp. Możliwości zastosowania są ogromne, a ważnym elementem jest możliwość druku pojedyńczych sztuk zamawianych prac.

Kopiernie płyt

W naszej ofercie posiadamy własną kopiernie płyt DVD i BR. Szybkie i profesjonalne nagrania na wielu dyskach jednocześnie, co jest niezbędne przy pracy z filmem.