OFERTA

Czym się zajmujemy?

Mikab specjalizuje się w fotografii i filmie. Zapewniamy profesjonalne zdjęcia i nagrania przy użyciu specjalistycznego sprzętu zarówno na ziemi jak i w powietrzu.

Dla kogo?

Z naszych usług mogą skorzystać wszyscy. Oferowaliśmy swoje usługi dużym przedsiębiorstwom przy ich promocji, a także osobom prywatnym przy wydarzeniach okolicznościowych.

Gdzie pracujemy?

Działamy na terenie całej Polski i poza jej granicami. Zbieraliśmy doświadczenie przy pracy na terenie całego kraju, m.in. przy realizacji nagrań i relacji z wielu imprez.

Fotografia

Wykonujemy zdjęcia reportażowe, studyjne, plenerowe, produktowe i inne. Specjalizujemy się w fotografii ślubnej, oraz wydarzeń sportowych i kulturalnych.

Film

Nagrywamy wydarzenia okolicznościowe takie jak wesela, studniówki czy komunie. Wykonujemy nagrania promocyjne dla firm oraz przeprowadzamy relacje z wszelkich eventów.

Nagrania z powietrza

Efekty jak dotąd nie osiągalne, teraz możliwe dzięki zastosowaniu profesjonalnych dronów, które zapewnią najwyższej jakości nagrania z lotu ptaka. Zobacz to czego normalnie nie dostrzeżesz.

Fotobudka

Fotobudka jest świetnym pomysłem na rozkręcenie przyjęcia. Proste w obsłudze urządzenie zapewnia nielimitową ilość zdjęć, a jej nowoczesny wygląd stanowi doskonałą ozdobę.

Wypożyczanie sprzętu

Wypożyczamy wysoko zaawansowany sprzęt do fotografii i filmu. Według woli klienta oferujemy sprzęt z operatorem, bądź bez. Posiadany sprzęt można sprawdzić w zakładce menu.